Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shi ne plazh

VIDEO: Pushuesit i zë shiu në plazhin e Durrësit, marrin peshqirët dhe “ia fusin vrapit” mes çadrave dhe shezlongëve

Tirana, Durrësi dhe disa qytete të tjera të vendit janë pëtrfshirë paraditen e sotme nga reshje shiu që kanë nisur papritur. Më të papritura,...

Lajmet e fundit