Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

shi ne kukes

LAJMI I MIRË: Fillon shiu “me gjyma” në Kukës, shuhen të gjitha vatrat e zjarrit

Prej disa minutash në qarkun e Kukësit kanë filluar reshje të dendura shiu dhe breshëri. Raportohet se si pasojë e reshjeve janë shuar të gjitha...

Lajmet e fundit