Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shi dhe bore

Surprizat e motit, nesër shi dhe borë në këto zona

Dita e sotme u shoqërua me vranësira të dendura shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme dhe lokalisht të vazhdueshme me intensitet të ulët dhe...

Shi dhe borë në të gjithë vendin, rikthehet i ftohti polar në Shqipëri

Në këtë fillim viti kemi hasur temperatura të paqëndrueshme, ndërsa të tilla pritet të jenë edhe në ditët në vijim. Sonte...

Parashikimi i motit për nesër, shi dhe borë në këto zona

Aktualisht moti është i vranët në të gjithë territorin shoqëruar me reshje shiu me intensitet të ulët dhe mesatar ndërsa në qarkun e Kukësit...

Shi dhe borë, ja zonat ku do ketë më shumë reshje sot

Era do të fryjë e lehtë deri mesatare, me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi kryesisht Jugor, ndërsa në det dallgëzimi ulet në 2 ballë.

Lajmet e fundit