Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

shhozze

Vrasja horror e të atit me çekiç në Shkozë, zbardhet dëshmia e vëllait dhe shenjat e gjakut në banesë

Autori i dyshuar për vrasjen e babait me çekiç në kokë në Shkozë i  cili më pas është gjetur i hedhur në liqenin e...

Lajmet e fundit