Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Shfrytëzonin shqiptarët me 4 euro për 11 orë punë

Shfrytëzonin shqiptarët me 4 euro për 11 orë punë, arrestohen tre italianët

Tre punëdhënës italianë janë arrestuar nga karabinierët në Padova. Sipas mediave lokale, këta persona merrnin në punë shtetas shqiptarë dhe rumunë...

Lajmet e fundit