Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

Shfrytezimi i punetoreve

Korrupsion dhe shfrytëzim punëtorësh në Venecia, nën hetim edhe 9 shqiptarë, mes tyre 5 femra (SKANDALI në FINCANTIERI)

Shqiptarët janë mësuar me korrupsionin dhe e ‘aplikuan’ edhe në Itali, por aty nuk u ka ecur. Pas hetimeve disa...

Lajmet e fundit