Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

shfrytezim prostitucioni

Merreshin me shfrytëzim prostitucioni në Tiranë, arrestohet pronari i një lokali, një ndërmjetësues dhe një klient

Tre persona kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës pasi akusohen për veprën penale të "Shfrytëzimit të Prostitucionit". I arrestuar është pronari i...

Shfrytëzoi 32 vjeçaren për prostitucion jashtë shtetit, përfundon në pranga i riu nga Berati

Një 28 vjeçar nga Berati është arrestuar nga policia, pasi akuzohet për “Shfrytëzim prostitucioni”. Sipas njoftimit të policisë në pranga ka...

Operacion masiv, arrestohen 22 persona për shfrytëzim prostitucioni

Nga këto operacione policia ka vënë në pranga 22 persona nën dyshimin për veprimtari të jashtëligjshme. Njoftimet e policisë: Në rajonin e Prishtinës...

Bënin deri 12 mijë euro në ditë, pranga 8 shqiptarëve për shfrytëzim prostitucioni

Tetë shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke, si pjesë e një rrjeti të shfrytëzimit të prostitucionit. Sipas raportimeve, shqiptarët...

Arrestohen 3 të rinjtë, në kërkim një tjetër, si shfrytëzuan për prostitucion 16-vjeçaren nga Lezha (DETAJE)

Tre të rinj kanë rënë në prangat e policisë si të dyshuar se kanë shfrytëzuar për prostitucion një vajzë të mitur, Xh.K., 16 vjeçe....

Lajmet e fundit