Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

shfryn humndet

Këngëtarja bën veprimin e turpshëm në skenë, shfryn hundët dhe… (VIDEO)

Këngëtarja shumë e njohur Taylor Swift ka mbajtur mbrëmjen e djeshmë një koncert në Zelandën e Re. Gjatë performacës së saj...

Lajmet e fundit