Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

shfaqje e neveritshme

‘Pakti për Universitetin’, Vokshi: Shfaqje e neveritshme

Partia demokratike e ka cilësuar prezantimin e 'Paktit për Universitetin' nga kryeministri Edi Rama dhe kabineti i tij, si një shfaqje e neveritshme. ...

Lajmet e fundit