Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Shfaqen si protestues në Lezhë, kush janë policët e bashkisë, militantë të LSI

Shfaqen si protestues në Lezhë, kush janë policët e bashkisë, militantë të LSI

Ndërkohë lajmin në faqen zyrtare të PS e ka shpërndarë dhe deputeti socialist i Lezhës Pjerin Ndreu.  

Lajmet e fundit