Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
27 °
Hën
32 °
Mar
32 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

shezlonget

“Plazhi bosh, i dini dele shqiptarët”, gazetari shpërthen ndaj pronarëve në jug: Abuzuat me çmimet, tani mbajeni shezlonget për vete

Shkruan gazetari Arsen Rusta Plazhi Bosh!!! Ja pra erdhi dita.  Abuzuat nga Jugu në veri me çmimet. Tani mbajeni shezlonget për vete.  Shtrihuni aty, ju...

Zaptimi i hapësirave të plazhit, Klosi nga Durrësi: Do t’u jepet një shans i dytë të gjithë atyre që nuk kanë aplikuar për ndarjen...

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi është takuar sot me përfaqësuesit e institucioneve qendrore dhe ato lokale të Durrësit, ku kanë diskutuar për...

Biznesmeni dhe ish-deputeti i PS: 400 milionë euro dalin nga shezlongët, shteti merr vetëm 3.5 milionë; Gjithë kjo pasuri në dorën e një nëpunësi...

Shyqyri Duraku, biznesmen dhe ish-deputet i PS bën një llogari për të ardhurat që nxjerrin personat që përdorin shezlongët në plazh. Babai i deputes...

Lajmet e fundit