Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

shezlonge

Zaptuan plazhin e Durrësit me shezlonge dhe çadra pa leje, procedohen katër administratorë biznesesh

Katër persona janë proceduar nga policia pasi kishin zënë pa leje hapësirën publike në plazhin e Durrësit. “Gjatë kontrollit të ushtruar në vijën bregdetare Përroi...

Pogradeci model, asnjë shkelje, të gjithë të pajisur me lejen përkatëse për shezlonget dhe çadrat

Vijon operacioni “bregdeti ynë” në të vendin për të liruar hapzirat publike. Operacioni sot është zhvilluar në Pogradec. Por si duket Pogradeci është një qytet...

Blendi Klosi poston foton e gjirit të vogël të mbushur me shezlonge, revoltohen komentuesit

Duket se asnjë pëllëmbë rëre nuk ka mbetur e lirë për ata pushues që nuk dëshirojnë paguajnë për shezlonge. Edhe ky gji i vogël dhe...

“Bregdeti ynë”, Policia aksion nga Durrësi në Vlorë: Sekuestrohen me qindra shezlonge dhe çadra

Task Forca e veçantë për lirimin e vijës bregdetare ka zbarkuar sot në terren. Në kuadër të operacionit “Bregdeti ynë”, ka nisur faza e...

Policia AKSION në zonat bregdetare për lirimin e hapsirave publike, SEKUESTROHEN shezlonge dhe çadra

Policia e Shtetit ka nisur një aksion në zonat bregdetare për lirimin e hapsirave publike në plazh. Bëhet me dije se Policia e Shtetit në...

“Lëri shezlonget aty o vëlla, apo do skandal”, policia bashkiake i heq çadrat, biznesmeni në Ksamil: Vendim i padrejtë, shkaku është …

Përplasjet në bregdetin shqiptar nuk kanë të ndalur. Këtë mesditë disa punonjës të policisë bashkiake dhe një biznesmen në zonën e Ksamilit, janë përfshirë...

I dogjën shezlongët në Drimadhes, flet përfaqësuesja ligjore e biznesit: Nuk kemi patur konflikte, çfarë s’po dëgjojmë e shikojmë këto ditë

Përfaqësuesja ligjore e subjektit “Domi Shpk”, ka reaguar për zjarrin e madh që gjatë natës shkrumboi 60 shezlonge dhe çadra në plazhin e Drimadhes. Artemis...

Përplasjet për vijën bregdetare s’kanë fund, Bilbil Domit i digjen 60 shezlongë në Drimadhe (Dyshimet e para)

Vijojnë përplasjet për vijën begdetare në vend. Pas tragjedisë në Velipojë, ku katër persona mbetën të vrarë dhe 2 të plagosur për shezlonget, përplasjet...

Detaje të reja nga ngjarja në Velipojë, sherri nisi për shezlongët, të vrarë pronarët dhe një punonjës 20 vjeçar (EMRAT)

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja tronditëse që u shënua mbrëmjen e djeshme në Shkodër, ku kanë mbetur të vrarë katër persona dhe...

Kishin zaptuar me shezlongë një plazh publik, procedohen penalisht 2 persona në Durrës

2 persona janë proceduar penalisht në Durrës, të cilët kanë zënë me shezlongë, një sipërfaqe të plazhit publik, pa lejen e organeve përkatëse. ...

Lajmet e fundit