Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shezlong

I shtrirë në shezlong, gjendet i pajetë 49-vjeçari në Radhimë

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotem në një shezlong në Radhimë të Vlorës. Policia njofton se është gjetur i pajetë mjeku Kujtim...

Një ditë nga ULTIMATUMI i Ramës, Task Forca zbarkon në Golem: 11 parcela plazhi pa leje, hiqen 550 shezlongë dhe 280 çadra (VIDEO)

Task Forca e veçantë për lirimin e vijës bregdetare ka bzarkuar sot në terren. Në kuadër të operacionit "Bregdeti ynë", ka nisur faza e...

“Na zure bashkitë por të paktën na lirove plazhet”, Rama s’ndalet: Vitin tjetër e merr shteti (Foto)

Kryeministri Edi Rama duket i vendosur në luftën për të çliruar plazhet shqiptare nga shezlonget private me pagesë. Rama thotë se...

PD e Sarandës dënon aksionin e Policisë për lirimin e plazheve të zaptuara në Ksamil: Dhunim i pronës private!

Dega e PD-së në Sarandë ka reaguar pas aksionit të Policisë ditën e sotme për lirimin e plazheve të zaptuara me shezlonge pa leje...

Lajmet e fundit