Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

shezi ahmetaj

Vrasja e ish-ushtarakut Altin Alikaj, lihet në burg autori dhe bashkëpunëtori i dyshuar

Gjykata e Vlorës ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest me burg” për dy të dyshuarit për vrasjen e ish-ushtarakut Altin Alikaj. Gjykata ka...

Lajmet e fundit