Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shezai rrokaj

 ‘Opozita e gatshme për marrëveshje me PS’, Rrokaj tregon kushtin e vetëm

Ish-deputeti i LSI, Shezai Rrokaj thotë se opozita është e gatshme të bashkëpunojë me Partinë Socialiste në mënyrë që vendi të dalë nga kriza,...

PS kërkon ta shkarkojë, Shezai Rrokaj: Meta s’duhet ta shpërndajë parlamentin

Ish-deputeti i LSI, Shezai Rrokaj në një intervistë në emisionin “KafeIN” me moderatorin Flavio Qarri ka deklaruar se Meta është një personalitet që gjithmonë...

Prag sezonit turistik, ish-deputeti jep alarmin: Situata në jug APOKALIPTIKE

Teksa po i afrohemi çeljes së sezonit turistik, ish deputeti i LSI Shezai Rrokaj denoncon situatën në jug.   Sipas tij,...

E lidhur me djalin e Shezai Rrokajt, rrëfehet Olta Boka: Jam e lirë për ta puthur atë në publik, por…

Këngëtarja e njohur shqiptare Olta Boka është një ndër personazhet publikë mjaft të dashur. Mirëpo sa i përket jetës së saj private, ajo është...

Shezai Rrokaj: Rama i kapur në panik prej protestës studentore

Deputeti i LSI, ish dekani e rektori Shezai Rrokaj thotë se kryeministri Edi Rama është kapur nga paniku i protestës së studentëve. Ndërsa citon...

“Mjaft me politikën e gjërr-vërreve!”, s’duron më deputeti i LSI

“Mjaft me politikën e gjërr-vërreve. Ka ardhur koha që politika të merret me dëmet e përmbytjeve dhe t’i lërë zënkat”. Kështu është...

Zgjedhjet për dekan, Mark Marku sulmon Valentina Dukën e PD: Mafia e tenderave (FLET ME EMRA)

Vijonë polemikat edhe pas konfirmimit të dekanit të ri Sabri Laçi në Fakultetin Histori-Filologji. Rrëfimi i pedagogut të Gazetarisë për votimin e pasuesit të...

Këshilltarët e PS dhe LSI i përgjigjen atyre të PD: Hajdeni të zbardhim vendim, EcoTirana nuk riciklon mbetje

Kryetarja grupit të keshilltarëve bashkiak të PS, Klotilda Ferhati dhe kryetari i grupit të LSI, Shezai Rrokaj, pas perfundimit të mbledhjes së Këshillit Bashkiak,...

Lajmet e fundit