Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
29 °
Enj
25 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shetitje

Në natyrë dhe larg politikës, Jozefina Topalli e kalon ditën nga “Liqeni” me nipin

Ish-kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli ditën e sotme ka vendosur që ta kalojë larg politikës dhe afër personave të zemrës. Ajo ka postuar foto ku...

Të akomoduar në Lezhë, qytetarët afganë dalin shëtitje dhe shijojnë plazhin e Shëngjinit

Sot në vend mbërritën edhe 150 afganë, të cilët u strehuan në Qytetin e Studentit, e të tjerë në Durrës. Sot disa foto po qarkullojnë...

Më në formë se kurrë, Jozefina Topalli ‘sfidon’ vajzat e reja nga bregdeti (FOTO)

Jozefina Topalli është ndër figurat më të spikatura në politikë, pasi është e para grua që ka mbajtur edhe postin e Kryetares së Kuvendit....

Jo vetëm diplomaci por edhe turizëm në Shqipëri, ambasadori austriak majë kalit në malin e Shushicës

Ambasadori Austriak, Johann Sattler këtë fundjavë ka përzgjedhur ta shëtisë Shqipërinë si turist. I zhveshur nga kostumi, Sattler ka postuar një foto...

Lajmet e fundit