Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

Shëtitësit e natës

“Shëtitësit e natës” prangosin “skifterin” në Kavajë, në kërkim bashkëpunëtori i tij: Vodhën një makinë, 9 shtëpi, sende me vlerë dhe para

Një 26 vjeçar është vënë në prangat e Policisë në Kavajë, dhe bashkëpunëtori i tij është shpallur në kërkim pasi, dyshohet se janë autorë...

Lajmet e fundit