Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

shet

Donte djalë, babai shet vajzën 10 ditëshe për 5 mijë euro

Një burrë në Kinën Lindore është arrestuar për shitjen e vajzës së tij të porsalindur. Burri është shumë i fiksuar...

Nëna shet vajzën e saj 2 vjeçare 1200 dollarë për seks

Sakaq, nëna është arrestuar nga policia dhe është dënuar me 40 vite burg, ndërsa fëmija është marrë nën kujdes nga autoritetet për mbrojtjen...

Lajmet e fundit