Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

sheshi

Kongresi i PS fillon punimet, 5 panele të hapura te “Nënë Tereza” për të dëgjuar “hallet” e qytetarëve (PAMJET LIVE)

Kongresi i Partisë Socialiste ka hapur punimet paraditen e kësaj të shtune. Në pesë panele të ndryshme në sheshin "Nënë Tereza" janë duke u...

Kush ia hodhi reçipetat në skenë Malumës? Me këtë veprim Kejvina Kthella i futi të gjithë në dyshime

Mbrëmjen e djeshme këngëtari kolumbian, Maluma, “ndezi” sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Kjo ishte hera e parë që kryeqyteti ynë u përfshi në turin botëror...

Shqiptarët ngrenë fort zërin në mes të Greqisë: Është bërë padrejtësi e madhe, kërkojmë që të vihet dorë dhe të gjejmë të drejtën tonë

Komuniteti shqiptar ditën e sotme është mbledhur në sheshin e Klauthmones duke ngritur fort zërin për të kërkuar të drejtat e tyre dhe njohjen...

Njoftim i rëndësishëm i Bashkisë Tiranë: Hiqni makinat nga Sheshi “Skënderbej”

Bashkia e Tiranës i kërkon qytetarëve që përdorin parkingun nëntokësor te Sheshi “Skënderbej” të heqin makinat deri ditën e nesërme përpara orës 17:00. ...

Komuniteti Mysliman nxjerr programin: Fiter Bajrami falet nesër në sheshin ‘Skënderbej’

Pas një muaji agjërim, neswr besimtarët myslimanë do të festojnë Fiter Bajramin. Ndërkohë Komuniteti Mysliman ka publikuar edhe programin për këtë...

Autoriteti i Dosjeve: Sheshi u tërhoq si bashkëpunëtor i Sigurimit, për 20 vjet u arkivua dosja

Sekretari i Përgjithshëm i Autoritetit të Dosjeve Skënder Vrioni ka folur për dosjen e anëtarit të Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Bujar Sheshi i...

Në Maqedoni përurohet sheshi “Skënderbeu”, por gjendja e tij lë për të dëshiruar

Me këngë e valle, për disa ditë më radhë është përuruar Sheshi Skenderbeu në Shkup, edhepse ndërtimi i tij nuk ka përfunduar. Që...

Aleati zbulon çfarë i tha Basha për koalicionin PS-PD

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në Ora Neës, tha se nuk do të ketë një koalicion midis...

Lajmet e fundit