Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

sheshi skenderbej

Protestoi nudo kundër abuzimeve seksuale, habit vajza që u zhvesh në mes të sheshit: S’e ka fajin shteti, e kemi ne!

Dje në sheshin “Skënderbej” një vajzë e cila kishte dalë të protestonte kundër dhunës dhe abuzimeve seksuale i habiti të gjithë, pasi protestoi në...

E pazakontë në sheshin “Skënderbej”, gruaja proteston tërësisht nudo gjatë marshimit kundër përdhunimit të vajzave

Pas ngjarjes së rëndë ku një 15-vjeçare u përdhunua nga i dashuri i saj dhe katër persona të tjerë, sot në “Sheshin Skëndërbej” qytetarë...

Ndërpritet përsëri procesi i vaksinimit për mungesë formularësh, vaksinat “Sinovac” drejt fundit

Dhjetra qytetarë ditën e djeshme janë kthyer pa marrë dozën e dytë të vaksinës anti-Covid pasi sipas informacioneve që u janë dhënë nga bluzat...

Ndërpritet procesi i vaksinimit në sheshin “Skëndërbej”, qytetarët të revoltuar: Kemi që në mëngjes që presim na thonë që nuk ka doza

Që prej orëve të para të mëngjesit së ditës së sotme dhjetra qytetarë kanë mbërritur pranë tendave të vaksinimit në sheshin “Skëndërbej”. Teksa kanë pritur...

Protesta pro Palestinës në sheshin “Skënderbej”, policia shoqëron disa qytetarë

Në sheshin “Skënderbej” është duke u zhvilluar një protestë e qytetarëve shqiptarë pro Palestinës, pas konflikteve të armatosura të palestinezëve me izraelitët.Por protestuesit nuk...

Incidenti gjatë faljes së Fitër Bajramit, Komuniteti Mysliman: Sot është ditë feste dhe gëzimi, ngjarje të tilla nuk kanë lidhje me besimtarët

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë thotë se incidenti që ndodhi sot në Sheshin Skënderbej gjatë faljes së Fitër Bajramit, nuk ka lidhje me besimtarët myslimanë.Sipas...

Incident te sheshi Skënderbej, një person lyen veten me benzinë gjatë faljes së Fitër Bajramit: S’ka Zot! Policia dhe besimtarët e neutralizojnë (FOTO)

Një incident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Sheshin Skënderbej, aty ku besimtarët myslimanë kanë qenë duke falur Fitër Bajramin. Një person ka lyer...

Komuniteti Mysliman bën NJOFTIMIN e rëndësishëm: Fitër Bajrami do të falet të enjten në sheshin “Skëndërbej”, ja cili është orari dhe programi

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë njofton të gjithë besimtarët se Fitër Bajrami do të falet ditën e enjte në orën 06:10 në Sheshin “Skënderbej”, Tiranë. Programi...

Neutralizoi të droguarin te “Sheshi Skënderbej”, gjesti heroik i Klodian Elqenit jehonë në mediat ndërkombëtare

Ngjarja që ndodhi ditën e sotme në sheshin “Skëndërbej” në Tiranë ka bërë jehonë në mediat e huaja. Arben Mema rrezikoi jetën e qytetarëve...

Berisha nxjerr të dhënat e patronazhistit: Arben Mema që iu vërsul qytetarëve të “Sheshi Skënderbej” është votues i PS

Arben Mema është 32-vjeçari që terrorizoi kryeqytetin mesditën e sotme, duke u futur me makinë në mes të "Sheshit Skënderbej". Pas disa manovrave të...

Lajmet e fundit