Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

sheshi skenderbej

Veliaj prezanton projektin e sheshit “Skënderbej” dhe pastaj merr biçikletën për lëvizur

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka prezantuar sot projektin e transformimit të sheshit “Skënderbej” . Fill pas prezantimit, ku ka qenë i pranishëm dhe...

Sheshi “Skënderbej”, Basha tregon se çfarë fshihet pas investimit në qendrën e Tiranës

Kreu i Partisë Demokratike, ish-kryetar në Bashkinë e Tiranës, Lulzim Basha ka reaguar lidhur me projektin për rikonstruksionin e sheshit “Skënderbej” në qendër të...

Ky është projekti i sheshit “Skënderbej” me 50% gjelbërim dhe pa makina

Sipërfaqja e gjelbër dhe ajo e ngurtë në sheshin “Skënderbej” do të jetë e ndara në mënyrë të barabartë. Ky është një prej detajeve...

Veliaj jep lajmin: Mbi 4 milion dollarë për një lagjie të Tiranës. Ndryshime në sheshin “Skënderbej”

“Një lajm të mirë”, kështu e ka cilësuar kryebashkiaku Erion Veliaj financimin që do të jepet për Laprakën. Veliaj ka bërë me dije se janë...

Lajmet e fundit