Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Sheshi 'Skënderbej' triumfon me çmin evropian

Sheshi ‘Skënderbej’ triumfon me çmim evropian, RAMA: Nuk është buka dhe uji problem te ne, ky projekt është komardare SHPËTIMI

Kryeministri Rama po mban fjalën e tij në ceremoninë e organizuar për sheshin “Skënderbej” pas marrjes së çmimit të Barcelonë. Ktëë...

Lajmet e fundit