Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

sheshi liria

Me pranga në duar dhe i ulur në gjunjë, çfarë po ndodh në qendër të Durrësit?

Pak minuta më parë, në sheshin “Liria” në Durrës, uniformat blu kanë ndaluar një mjet luksoz të tipit “Jaguar” dhe po ushtrojnë kontroll të...

Lajmet e fundit