Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

TAG

sheshi i flamurit

Sheshi i Ri i Flamurit, Rama publikon VIDEON 3D: Prezanton projektin e ri

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas protestave të mbajtura në qytetin e Vlorës, kundër projektit të “Sheshit të Flamurit”. Teksa ka publikuar projektin në një...

“Mesazh” për FSHF-në apo për vlonjatët? Provokimi i fortë i Edi Ramës: Ai momenti kur sheh topin dhe të thonë kujdes lidhësen e këpucës...

Kryeministri i Edi Rama ka publikuar një foto në rrjetet sociale, mesazh i së cilës lidhet ngushtësisht me dy ngjarje aktuale; polemikat për situatën...

Edi Rama i quajti foltorexhinj, vlonjati i përgjigjet: Unë jam i majtë, të kam pritur në 2009 kur të tjerët kishin frikë të dilnin

Vlonjatët janë mbledhur dje te "Sheshi i Flamurit" dhe kanë protestuar për projektin e shndërrimit të tij. Ata kanë kërkuar transparencë për transformimin e...

Nga Lapraka drejt Vlorës në protestë për projektin e “Sheshit të Flamurit”, policia procedon penalisht 4 qytetarë

Disa dhjetëra qytetarë u mblodhën ditën e djeshme për të protestuar në Vlorë kundër projektit për “Sheshin e Flamurit”, pasi thanë se ky projekt...

Vlonjatët paralajmëruan protestë për “Sheshin e Flamurit”, reagon Rama: Qenkan revoltuar foltorexhinjtë! Nuk kanë faj…

Kryeministri Edi Rama reagon pas thirrjeve për protestë të qytetarëve të Vlorës, të cilët kërkojnë transparencë për projektin e transformimit të "Shtetit të Flamurit"....

TRONDITET Vlora/ ATENTAT me EKSPLOZIV pranë “Lungomares”, plagoset një person

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të Sheshit të Flamurit në Vlorë. Paraprakisht raportohet se kemi të bëjmë me...

Sheshi i Flamurit në Vlorë, i hapet rrugë realizimit të projektit, kryebashkiaku Leli falënderime për Fondin e Zhvillimit dhe qeverinë shqiptare

Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli ka deklaruar se sot u miratua vendimi për të shndërruar qendrën historike të qytetit. Përmes një postimi në...

Breshëri plumbash në qendër të Vlorës, dyshohet për të vdekur dhe të plagosur

Një person është qëlluar me armë për vdekje pranë një lokali në sheshin “Flamuri” në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta...

Lajmet e fundit