Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

Sheshi flamurit

Siç u paralajmërua, shoqëria civile në Vlorë në protestë për projektin e Sheshit të Flamurit

Pjesëtare të shoqatës civile ditën e sotme kanë zhvilluar një protestë, ku kanë kundërshtuar projektin e Sheshit të Flamurit në Vlorë. Ata janë shprehur në...

Foto e vjetër/ Si u projektua Sheshi Flamurit për 60-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë dhe si po hiqen sot 4 topat dhe pllakat

Prej disa javësh Sheshi Flamurit në Vlorë i është nënshtruar restaurimit. Më poshtë në një fotot të vjetër shohim sesi është projektuar Sheshi i Flamurit...

Lajmet e fundit