Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

sheshi cerciz topulli

VIDEO: Ky është muri antik që u zbulua dhe u shkatërrua, gjatë gërmimeve për parkingun nëntokësor në Gjirokastër

Një mur i madh antik është zbuluar gjatë gërmimeve për parkingun nëntokësor në qytetin e Gjirokastrës. Gërmimet janë duke u kryer në sheshin “Çerçiz Topulli”...

Lajmet e fundit