Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

sheshel

Bushati për vendimin ndaj Sheshel: Goditje e madhe për gjykatën dhe viktimat

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati ka reaguar në profilin e tij në “Twitter” për vendimin e Gjykatës Ndërkombëtare për Krime Lufte në...

Gjykata e Hagës shpall të pafajshëm për krime lufte liderin nacionalist serb, Vojsllav Sheshel

Gjykata Penale Ndërkombëtare për ish-Jugosllavinë të enjten e shpalli liderin nacionalist të Partisë Radikale Serbe Vojisllav Sheshelj të pafajshëm për të nënta akuzat në...

Lajmet e fundit