Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

sheshe

Prezantohet plani i rindërtimit në Kombinat, si do transformohet zona: Apartamente falas, 4 institucione arsimore; 9 pika sociale e kulturore dhe 5 sheshe të...

Ditën e sotme në praninë e kryeministrit Edi Rama është prezantuar plani i ri i rindërtimit në Kombinat, për zonat e prekura nga tërmeti...

Bashkia nis rikualifikimin urban dhe ndërtimin e sheshit rekreativ në “Don Bosko”, Veliaj: Kënde lojërash në çdo lagje të Tiranës!

Një nga zonat më problematike të kryeqytetit në “Don Bosko” po transformohet tërësisht në një hapësirë të denjë për të gjitha grupmoshat. Bashkia e...

Lajmet e fundit