Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

shesh xhirimi

Incidenti në filmin “Rust” dhe siguria në skenat e xhirimit të filmave

Incidenti fatal gjatë xhirimit të një skene të filmi "Rust" ka ngritur shqetësime për sigurinë gjatë xhirimit të filmave. Autoritetet janë ende duke hetuar...

Lajmet e fundit