Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

she's on top

Historia e Xhoanës që përloti publikun: Më tallnin se mami punonte pastruese, më prenë flokët…

Xhoana është një nga konkurrentet e programit "She's on Top", ndërsa në puntatën e sotme modelja bukuroshe tregoi një histori që përloti publikun dhe...

Lajmet e fundit