Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

sherri

Pamje nga vendngjarja: Sherri me armë te shkolla “Çajupi” në Tiranë, si ndërhyri Policia për të ndarë qytetarët

Një sherr që ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve të zjarrit ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, në zonën e Xhamllikut. Sipas...

“Nuk më ke shpëtuar ti”, Kozaku nxjerr “blof” Stresin: Mos merr lëvdata, ty të kanë sharë ata

Kozak Braçi, personazh shumë i njohur në Instagram, u mor peng ditën e djeshme nga disa persona, të cilët e shanë dhe e goditën,...

Plas “SHERRI” në PD/ Agron Shehaj përplaset me Lulzim Bashën, kryedemokratit i del në mbrojtje Grida Duma

Ka degraduar në përplasje e sherr mbledhja që kreu aktual i PD-së Lulzim Basha ka pasur me krerët e degëve të Tiranës. Basha i...

Sherri në PS-në e Shkodrës për emërimet në administratë, ISP: Shkelje ligjore, raste të tilla duhet të hetohen nga drejtësia!

Instituti i Studimeve Politike ka reaguar pas debateve brenda PS së Shkodrës për emërimet në administratë. Sipas ISP, raste te tilla duhet të jenë objekt...

Gazetari tregon si nisi konflikti në Velipojë: Filloi në drekë dhe u mbyll në mesnatë, të dy palët shkëmbyen zjarr, por s’dihet kush qëlloi...

Ngjarja e rëndë në Velipojë ku mbetën të vrarë 4 persona dhe u plagosën dy të tjerë tronditi gjithë Shqipërinë.Gazetari Ermal Vija ka treguar...

Xhemi nuk harron ‘sherrin’ me Alekta Vejsiun, që nisi për fustanet e Festivalit: Që mos të ngjajë si gagaçe… (E PLOTË)

Në përfundim të Festivalit të 58-të këngës që u zhvillua në RTSH, moderatorja Alketa Vejsiu u përballë me ‘kritika’ të shumta për veshjen. ...

Sherri në burgun e Rrogozhinës, ja kush janë të dënuarit e përfshirë në përleshje (EMRAT)

Një përplasje masive mes të dënuarve ka ndodhur ditën e sotme në burgun e Rrogozhinës. Sherri ka nisur mes gjashtë të...

Sherri i bujshëm, nis hetimi për burrin e ministres Besa Shahini

Prokuroria e Kosovës ka nisur hetimin e kandidatit për deputet të koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj, i cili është edhe burri i ministres së Arsimit...

‘Ke vendosur blloqet në zonën time’, zbardhet shkaku i ngjarjes që tronditi dje Prishtinën

Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë tronditi Prishtinën, ku një person me kallashnikov në  “Lagjen e Spitalit” qëlloi  4 persona, dy prej të...

Sherri mes dy familjeve që terrorizoi spitalin e Fierit, arrestohet personi i tretë i shpallur në kërkim

Arrestohet personi i shpallur në kërkim nga policia për konfliktin mes dy familjeve në Fier, që përfundoi në përdorimin e armëve brenda ambjenteve të...

Lajmet e fundit