Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

sherri

Plas sherri në Vlorë, plagoset me kaçavidë 37 vjeçari, niset me urgjencë në spital

Një 37 vjeçar është plagosur me kaçavidë gjatë një konflikti me një tjetër shtetas. Ngjarja ka ndodhur mesditen e sotme pranë “Sheshit të Flamurit”. Ende...

Qëlloi me armë në drejtim të vëllait pas sherrit për plazhin privat, jepet masa për Eduart Kondin

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për Eduard Kondin i cili tre ditë më parë qëlloi me armë zjarri në drejtim...

I riu bën sherr me truprojat e lokalit në Dhërmi, përfundon në spital

Një konflikt ka ndodhur ditën e sotme në ambietet e një lokali në Dhërmi, ku një 32 vjeçar nga Fieri është konfliktuar me rojet...

Plas SHERRI në Kuvend/ Deputetët e Berishës rrethojnë Bardhin: Të të vijë turp! Ndërhyn Erion Braçe (VIDEO)

Deputetët e Partisë Demokratike, edhe pse në grupime të ndryshme, Gazment Bardhi dhe Edmond Spaho janë përplasur me njëri-tjetrin në punimet e Kuvendit sot....

PLAS NË KUVENDIN e Kosovës/ Deputetja i hedh gotën me ujë ministrit gjatë debatit në mbledhje: Ti je rrugaç… (VIDEO)

Një incident ka ndodhur ditën e sotme në mbledhjen e Komisionit për Mjedis, Ushqim, Bujqësi, Planifikim dhe Zhvillim në Kosovë. Në debat e sipër...

Vrasja e biznesmenit Rakip Roli në Laç, zbardhet sherri i djalit të viktimës me autorin për një vajzë

Detaje të reja janë zbardhur nga ekzekutimi i biznesmenit Rakip Roli në Laç, i vrarë më 10 dhjetor në fshatin Sanxhak të Kurbinit, në...

“Plas” sherri mes të rinjve shqiptarë dhe italianë në një lokal nate, shkak një vajzë, 3 të plagosur

Një 27-vjeçar shqiptar në Itali ka mbetur i plagosur pas një sherri të zhvilluar mes një grupi djemsh shqiptarësh dhe italian në Cesenatico. Sipas mediave...

Dëshmitë e mësuesve që u rrahën te shkolla “Çajupi”, sherri nisi për karriget në lokal dhe përfundoi me armë, u përfshi dhëndri, vëllai dhe...

Sherri në shkollën "Andon Zako Çajupi" pak ditë më parë, ku u përshinë dy mësuese dhe familjarët e tyre, ka nisur për karriget në...

Sherri te shkolla “Çajupi”, gazetarja tregon detaje: Disa burra me maska zbritën nga makina, kapën një mësuese dhe i thanë “Hajde sqarohu me ne”

Një sherr ku u përfshinë disa persona ka ndodhur mëngjesin e sotëm përballë shkollës "Andon Zako Çajupi" në Tiranë. Pesë persona u shoqëruan në...

Sherri te shkolla “Çajupi”, Policia: Kemi shoqëruar 5 persona, gjetëm dhe një armë zjarri, po verifikojmë kujt i përket

Pesë persona janë shoqëruar në Policinë e Tiranë për sherrin që ndodhi mëngjesine  sotëm në afërsi të shkollës "Andon Zako Çajupi". Policia e kryeqytetit...

Lajmet e fundit