Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

sherri

Plas SHERRI në Kuvend/ Deputetët e Berishës rrethojnë Bardhin: Të të vijë turp! Ndërhyn Erion Braçe (VIDEO)

Deputetët e Partisë Demokratike, edhe pse në grupime të ndryshme, Gazment Bardhi dhe Edmond Spaho janë përplasur me njëri-tjetrin në punimet e Kuvendit sot....

PLAS NË KUVENDIN e Kosovës/ Deputetja i hedh gotën me ujë ministrit gjatë debatit në mbledhje: Ti je rrugaç… (VIDEO)

Një incident ka ndodhur ditën e sotme në mbledhjen e Komisionit për Mjedis, Ushqim, Bujqësi, Planifikim dhe Zhvillim në Kosovë. Në debat e sipër...

Vrasja e biznesmenit Rakip Roli në Laç, zbardhet sherri i djalit të viktimës me autorin për një vajzë

Detaje të reja janë zbardhur nga ekzekutimi i biznesmenit Rakip Roli në Laç, i vrarë më 10 dhjetor në fshatin Sanxhak të Kurbinit, në...

“Plas” sherri mes të rinjve shqiptarë dhe italianë në një lokal nate, shkak një vajzë, 3 të plagosur

Një 27-vjeçar shqiptar në Itali ka mbetur i plagosur pas një sherri të zhvilluar mes një grupi djemsh shqiptarësh dhe italian në Cesenatico. Sipas mediave...

Dëshmitë e mësuesve që u rrahën te shkolla “Çajupi”, sherri nisi për karriget në lokal dhe përfundoi me armë, u përfshi dhëndri, vëllai dhe...

Sherri në shkollën "Andon Zako Çajupi" pak ditë më parë, ku u përshinë dy mësuese dhe familjarët e tyre, ka nisur për karriget në...

Sherri te shkolla “Çajupi”, gazetarja tregon detaje: Disa burra me maska zbritën nga makina, kapën një mësuese dhe i thanë “Hajde sqarohu me ne”

Një sherr ku u përfshinë disa persona ka ndodhur mëngjesin e sotëm përballë shkollës "Andon Zako Çajupi" në Tiranë. Pesë persona u shoqëruan në...

Sherri te shkolla “Çajupi”, Policia: Kemi shoqëruar 5 persona, gjetëm dhe një armë zjarri, po verifikojmë kujt i përket

Pesë persona janë shoqëruar në Policinë e Tiranë për sherrin që ndodhi mëngjesine  sotëm në afërsi të shkollës "Andon Zako Çajupi". Policia e kryeqytetit...

Pamje nga vendngjarja: Sherri me armë te shkolla “Çajupi” në Tiranë, si ndërhyri Policia për të ndarë qytetarët

Një sherr që ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve të zjarrit ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, në zonën e Xhamllikut. Sipas...

“Nuk më ke shpëtuar ti”, Kozaku nxjerr “blof” Stresin: Mos merr lëvdata, ty të kanë sharë ata

Kozak Braçi, personazh shumë i njohur në Instagram, u mor peng ditën e djeshme nga disa persona, të cilët e shanë dhe e goditën,...

Plas “SHERRI” në PD/ Agron Shehaj përplaset me Lulzim Bashën, kryedemokratit i del në mbrojtje Grida Duma

Ka degraduar në përplasje e sherr mbledhja që kreu aktual i PD-së Lulzim Basha ka pasur me krerët e degëve të Tiranës. Basha i...

Lajmet e fundit