Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

sherri Neymar KAVANI

PSG i “tërheq veshin”, Neymar kërkon falje para skuadrës

Video e zënkës së Neymar me Kavanin dhe më pas Kavanit me Dani Alvesh, bëri xhiron e rrjetit. Por si duket klubi parizien PSG...

Lajmet e fundit