Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
1kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

sherri ne pd

Sherri në PD, flet sekretarja Mezini, ja çfarë ndodhi me Gjanën: U preka kur ai tha, kjo kryesi është Allahu na ruajtë

Sekretarja e Partisë Demokratike, Valbona Mezini, ka zbardhur detaje nga sherri i mbrëmshëm në mbledhjen e kryesisë së Partisë Demokratike. E...

Dhëndrri i Berishës në mbedhjen e kryesisë së PD: Zgjidhjen na e ka dhënë Andi Bejtja

Jamarbër Malltezi, dhëndrri i ish-kryeministrit Sali Berisha, në fjalën e mbajtur ditën e djeshme në mbledhjen e Kryesisë së PD, ka deklaruar para Lulzim...

Dhëndëri i Sali Berishës kundërshton Bashën: Demokratët janë të demotivuar

Mbledhja e kryesisë së PD ka qenë e shoqëruar nga një sërë problemesh dhe incidentesh ku përveç incidentit mes Jemin Gjanës dhe Valbona Mezinit,...

Sherri në PD, ndërhyn Basha dhe jep mesazhin për të gjithë mbështetësit dhe kundërshtarët

Mbledhja e kryesisë së Partisë Demokratike që ka filluar që prej 3 orësh është duke zhvilluar nën një klimë të tensionuar. Pas sherrit...

Lajmet e fundit