Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

Sherri ne emision

Plas sherri në emision, Peza i kujton ‘Babalen’, Salianji i përgjigjet: Merruni me b*let tuaja!

Në emisionin ‘Open’ të moderatores Eni Vasili, ka patur një acarim midis analistit Alfred Peza dhe ish deputetit të PD, Ervin Salianji. ...

Sherr mes Idrizit dhe Hysenit në emision: ‘Je i poshtëruar’. Kreu i PDIU: ‘Do të nxjerr emailet e Ramës për ty’ (DEBATI)

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka patur një përplasje live në televizion me kreun e PDIU-së, Shpëtim Idrizin ku kanë akuzuar rëndë njëri-tjetrin....

Lajmet e fundit