Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
1kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

sherri ne cift

Pas sherrit me burrin i tha të flinte në kolltuk, në mëngjes e gjeti të vdekur

“Por kjo punë po e shkatërronte atë. Shëndeti i tij po përkeqësohej gjithnjë e më shumë dhe ai ishte gjithmonë i këputur”. “Edhe...

Lajmet e fundit