Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
29 °
Enj
25 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

sherri ne bllok

Grushte dhe karrige kokës në mes të lokalit në Bllok, ‘sherrxhinjtë’ janë djali i Tom Doshit dhe nipi i Aqif Rakipit (Policia e shtetit...

Një sherr mes disa të rinjsh ka ndodhur në mes të ish-Bllokut, te Whisky Bar. Nga pamjet filmike të publikuara mbrëmë,...

Lajmet e fundit