Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

sherri ne astir

Sherri dje në Astir, Policia arreston shoferin që tentoi të shtypte dy persona: Efektivi i Shqiponjave parandaloi konfliktin që mund të çonte në vrasje...

39 vjeçari që tentoi dje të shtypte me makinë një shofer tjetër dhe bashkëshorten e tij, është arrestuar nga Policia e Tiranës dhe akuzohet...

Lajmet e fundit