Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Sherri mes moderatoreve, Rozana Radi shpërthen LIVE në emision: Fiori Dardha nuk më lë të (VIDEO)

Sherri mes moderatoreve, Fiori Dardha: Të mbushën mendjen, shpërthen LIVE Rozana Radi: Ti nuk më lë të…

Fiori Dardha dhe Rozana Radi janë dy moderatoret e emisionit investigativ BOOM që transmetohet në Ora News.  Shpesh moderatoret janë vënë...

Lajmet e fundit