Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

sherri me turistet

Sherri i madh te ORANGE gjatë performancës së Noizyt, turistët tentuan të futen pas orarit policor (VIDEO)

Gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme “Orange Club” është vendosur sërish në qendër të vëmendjes. Një sherr i madh mes turistëve të huaj dhe...

Lajmet e fundit