Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

sherri me shqiptaret

U rrah me shqiptarët dhe i thyen hundën, italiani merr thikën dhe shkon t’i vrasë, por përfundon në Polici  

Një 60 vjeçar është arrestuar nga Policia në Sardenja, pasi donte të hakmerrej ndaj një grupi shqiptarësh me të cilët u përfshi në një...

Lajmet e fundit