Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Sherri Ane Cervelli

Ndërron jetë aktori i njohur i filmave, William Smith

Aktori William Smith, i njohur për rolet e tij me motoçikleta, kaubojsa dhe për një seri filmash televizivë, ka vdekur në moshën 88-vjeçare. Gruaja...

Lajmet e fundit