Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

sherr

DEGRADON SITUATA NË EMISION/ Vëllezërit nga Lushnja heqin RRIPAT E PANTALLONAVE për të rrahur njëri-tjetrin, shkak borxhi prej 15 milionë lekësh (VIDEO)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte...

Sherr në Pustec, 59 vjeçari plagoset me thikë nga vëllai i tij, policia arreston autorin

Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur mes dy vëllezërve në një lokal në fshatin Liqenas të Pustecit.61 vjeçari K.M ka qëlluar me...

“Plas” grushti mes pushuesve në mes të plazhit, “fluturojnë” në ajër karriget (VIDEO)

Një përleshje mes pushuesve në një nga plazhet më të frenkuenuara të Anglisë ka ndodhur gjatë ditës së sotme. Në një video të publikuar në...

Kapje flokësh e shkelma, sherr mes dy vajzave në një “Shisha Bar”

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë mbrëmjen e djeshme, ku dy vajza janë përplasur fizikisht me njëra-tjetrën. Nga pamjet e mëposhtme shihet sesi...

Plas sherri mes dy baballarëve në Vlorë, futen dhe djemtë në konflikt, njëri përfundon në spital

Dy baballarë dhe dy djemtë e tyre janë përfshirë në shell me njëri tjetrin në Vlorë. Policia njofton se shtetasit: V. T., 61 vjeç, K....

“Kë kap ti mo ejjj”, “plas” sherri në emision, konkureti i Për’puthen përplaset me disa persona në studio (VIDEO)

Eri Aga ish konkurenti i Për’Puthen, së fundmi ka qënë i ftuar në emisionin “n’Kosovë show”. Eri tashmë njihet për tipin e tij të papërmbajtshëm,...

VIDEO/ Po ziheshin në ballkon, çifti rus bie nga kati i dytë

Një çift rus ka rënë nga kati i dytë i ballkonit të shtëpisë së tyre, pasi kangjellat nuk e kanë mbajtur peshën e tyre.Në...

Plas SHERRI në lagjen e plazhit në Durrës, plagosen me thikë 2 vëllezër

Plas sherri në lagjen e plazhit në qytetin e Durrësit. Dy vëllezër me inicialet A.H, 23 dhe 19 vjeç kanë mbetur të plagosur me...

VIDEO/ Plas sherri në avion, pasagjerja sulmon stjuardesën dhe i thyen 2 dhëmbë

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në një avion të linjës “Southwest – San Diego”, ku një pasagjere ka sulmuar fizikisht stjuardesën.Ngjarja ndodhi...

Kërcet arma mes të rinjve në Korçë, plagoset me thikë nëna e një prej djemve të përfshirë

Një sherr mes të rinjve ka ndodhur në Malin e Moravës në Korçë, ku janë dëgjuar edhe të shtëna me armë zjarri. Mësohet se konflikti...

Lajmet e fundit