Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

sherr policia

Sherr MASIV në Babrru, 3 në pranga, 3 në spital dhe 5 në kërkim

Një sherr masiv ka ndodhur ditën e djeshme në Babrru. Sipas policisë 11 persona janë përfshirë në sherr, tre prej të...

Lajmet e fundit