Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Sherr për pronat në Tiranë

Sherr për pronat në Tiranë, dhunon mbesën dhe qëllon me breshëri plumbash makinën e vëllait

Policia e Tiranës ka parandaluar një konflikt me pasoja të rënda në Tiranë. Mësohet se është arrestuar një 58 vjeçar, i...

Lajmet e fundit