Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

Sherr ne Vlore

Babë e bir rrahin një femër dhe kërcënojnë bashkëshortin e saj, arrestohen në Vlorë

Arrestimi i këtij personi u bë për arsye se: Më datë 01.02.2016, rreth orës 17:00, në fshatin Vodicë, për motive të dobëta, ky...

Lajmet e fundit