Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

sherr ne tv

Gazetari SHERR në TV me zv.ministren e Brendshme: Keni 30 vjet të zhytur në LUKS! Rama ka 20 vjet që jep leje ndërtimi (DEBATI)

Gazetari Ilir Demaliaj dhe zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda janë përfshirë në një debat të ashpër televiziv përsa i përket menaxhimit të situatës pas...

Lajmet e fundit