Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

sherr ne teater

Pas sherrit në teatër, dy VIP-a hyjnë në sallë për të ndjekur “Tri Motrat” dhe ja si e komentojnë ato punën e drejtorit Çuli

Pas sherrit në teater, dy VIP-a shqiptarë hyjnë në sallën e Teatrit Kombëtar për të ndjekur “Tri Motrat”, duke komentuar punën e drejtorit Hervin...

Lajmet e fundit