Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

Sherr në stadiumin Niko Dovana, tifozët plagosin efektiven e policisë

Sherr në stadiumin ‘Niko Dovana’, tifozët plagosin efektiven e policisë

Një sherr masiv ka ndodhur në stadiumin "Niko Dovana" gjatë ndeshjes Teuta-Lushnjë.  Konflikti ka ndodhur mes tifozëve të Lushnjës dhe efektivëve...

Lajmet e fundit